V sobotu 6. února 2010 se uskutečnil již III. reprezentační ples Fakultní nemocnice Brno a Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně.

Čestnými hosty byli ministryně zdravotnictví Dana Jurásková, její 1. náměstek Marek Šnajdr a další zástupci Ministerstva zdravotnictví, Senátu a Parlamentu České republiky.

Ples zahájili ředitelé fakultních nemocnic Roman Kraus a Petr Koška, který v náhledu představil nově připravované webové stránky FNUSA. K tanci a poslechu hrál taneční orchestr Jana Hlavsy, který se střídal s hudební skupinou Velvet. Pro příznivce moderní hudby byla připravena diskotéka a zněla big beatová skupina Gong. Ozdobou večera bylo hudební vystoupení populární zpěvačky Terezy Kerndlové s půvabnými tanečnicemi, jejichž příznivci zaplnili celý taneční parket. Vyvrcholením večera byla bohatá tombola, kterou bylo možné zrealizovat díky sponzorům a příznivcům obou fakultních nemocnic.